Vet-Med

Całodobowa Klinika dla zwierząt

zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Oferta

Nasza przychodnia weterynaryjna oferuje następujące usługi i zabiegi:

LASEROTERAPIA

W placówce oferowana jest laseroterapia, która ma na celu poprawienie mikrokrążenia oraz m.in. stymulację wzrostu aktywności enzymów. Nasza klinika weterynaryjna wykorzystuje światło podczerwone w przypadku chorób zwyrodnieniowych kręgosłupa, stanów pooperacyjnych, a także przy występowaniu odleżyn. Przed zapisaniem się na zabieg należy zapoznać się z przeciwwskazaniami.
MAGNETOTERAPIA

W naszej pracy wykorzystujemy różne metody fizjoterapeutyczne. Jedną z nich jest magnetoterapia, która znana jest ze swojego działania przeciwbólowego oraz przeciwzapalnego. Nasza lecznica dla zwierząt poleca ten zabieg w przypadku złamania kości długich, problemów z gojeniem się ran oraz przy chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa.

LABORATORIUM

Posiadamy na miejscu laboratorium, dzięki któremu mamy możliwość bezpośredniego pozyskania informacji o poszczególnych parametrach funkcjonowania układów organizmów zwierząt w zakresie morfologii, biochemii, w tym m.in. badania amoniaku oraz jonów, analizy moczu, badań mikroskopowych itp.
KARDIOLOGIA

Wykonujemy badania EKG i Echo serca, które są ważnymi badaniami zarówno profilaktycznymi, jak również pozwalającymi ocenić stan Pacjentów przed zabiegami chirurgicznymi, wykonywanymi w znieczuleniu ogólnym.

RTG

Na wyposażeniu przychodni jest najnowocześniejszy RTG cyfrowy, pozwalający uzyskać najwyższej jakości zdjęcia. Dodatkowo, poza powszechnie wykonywanymi projekcjami, mamy możliwość wykonania zdjęć w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych
USG

Dysponujemy aparatem umożliwiającym, ze względu na swoje wysokie parametry, przeprowadzenie najdokładniejszych badań narządów Pacjentów.

GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO

Zajmujemy się ustalaniem optymalnego terminu krycia, sztuczną inseminacją, określaniem planowanego terminu porodu, rozwiązaniem porodu metodą cesarskiego cięcia, antykoncepcją samic oraz samców itp.
STOMATOLOGIA

Wszystkim Właścicielom czworonogów zależy na pięknym i radosnym uśmiechu swych Pupili, dlatego też wykonujemy sanację jamy ustnej, usuwamy przetrwałe kiełki itd.

ENDOSKOPIA

Tą techniką badania, pozwalająca ocenić odcinek od jamy ustnej do dwunastnicy, diagnozujemy Pacjentów celem wykrycia chorób przewodu pokarmowego, niedających się rozpoznać innymi metodami diagnostycznymi.
CZIPOWANIE I WYDAWANIE PASZPORTÓW

Posiadamy uprawnienia do wystawiania paszportu, którego posiadanie przy zagranicznych podróżach jest niezbędne.
Brak czipu w niefortunnych przypadkach zagubienia Zwierzaka powoduje znikome szanse na jego odnalezienie, w związku z tym, aby ułatwić odzyskanie Pupila, mamy możliwość wprowadzania transpondera pod skórę ułatwiającego identyfikację.

PROFILAKTYKA

Celem utrzymania Waszych Pupili w dobrej kondycji proponujemy badania i zabiegi profilaktyczne w zakresie odrobaczania i szczepienia oraz we właściwym wieku korzystania z kontrolnych badań laboratoryjnych.
CHIRURGIA

Zajmujemy się chirurgią w zakresie zabiegów miękkich oraz współpracują z nami najwybitniejsi specjaliści z zakresu ortopedii i chirurgii kostnej.

SZPITAL

Oferujemy Pacjentom opiekę kliniczną i pooperacyjną (w szczególnych przypadkach całodobową) w szpitalu ze stałym nadzorem weterynaryjnym.
PIELĘGNACJA I STRZYŻENIE

Nic tak bardzo nie cieszy każdego miłośnika zwierząt, jak ich wspaniały wygląd i dobre samopoczucie, dlatego też oferujemy Pupilom renomowanego groomera, który zadba o odpowiednią długość i jakość sierści i włosów czworonogów.
Groomer Ewa Czok

OPIEKA POOPERACYJNA

W niektórych przypadkach pacjent potrzebuje, by po skomplikowanym zabiegu nad jego zdrowiem czuwał weterynarz, który będzie w stanie zareagować w przypadku wystąpienia jakichkolwiek komplikacji. Dlatego właśnie nasza całodobowa klinika dla zwierząt oferuje usługi, w zakres których wchodzi opieka pooperacyjna.