Vet-Med

Całodobowa Klinika dla zwierząt

zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Całodobowa klinika

Po szczególnie wymagających lub trudnych zabiegach chirurgicznych niektórzy pacjenci wymagają, by nad ich zdrowiem czuwał weterynarz. Dzieje się tak również w przypadku czworonogów cierpiących na choroby przewlekłe. Właśnie dlatego tak ważne, by w całodobowej klinice dla zwierząt oferowana była również stacjonarna opieka pooperacyjna nad zwierzętami. Umożliwia ona obserwowanie stanu zdrowia pacjenta oraz ewentualną interwencję w przypadku komplikacji.

Opieka pooperacyjna

Pacjenci, którzy po zabiegu od razu odsyłani są do domu, a u których występują jakiekolwiek niepokojące objawy, są powodem dodatkowego stresu dla właścicieli, którzy często nie wiedzą jak zareagować w takich przypadkach. Pozostawienie czworonoga w całodobowej lecznicy weterynaryjnej pozwala uniknąć takich sytuacji, a właściciele są spokojni, że ich przyjaciel otrzyma pomoc, jeżeli tylko będzie jej potrzebował.

Opieka kliniczna

Opieka kliniczna i pooperacyjna nad zwierzętami obejmuje przede wszystkim całodobowy nadzór nad parametrami życiowymi pacjenta. W naszej lecznicy na miejscu zawsze jest weterynarz, który dogląda Państwa pupilów i upewnia się, czy regeneracja przebiega prawidłowo, a także podaje leki. W szpitalu pacjentów przebywających w naszym szpitalu w ramach opieki klinicznej i pooperacyjnej może wystąpić również nagła konieczność pobrania materiału do badań laboratoryjnych.

Całodobowa klinika dla zwierząt Vet-Med to miejsce, gdzie znajduje się szpital, a także oferowana jest opieka pooperacyjna wymagającymi intensywnej terapii. Na miejscu znajduje się niezbędne wyposażenie, a także urządzenia diagnostyczne.